.

התקדם ל-Office 365 של מיקרוסופט ותתחיל לחסוך

לקוחות ד.נ.ת. נהנים מקידמה טכנולוגית וחיסכון כלכלי כאחד!


התקשר אלינו לקביעת פגישת ייעוץ חינם 

רן ביטרמן - 0524045399

השאר פרטים לקביעת

פגישת ייעוץ חינם

למה Office 365?

יתרון כלכלי עצום

השתחרר מכבלי עדכוני חומרה בלתי צפויים, רכישת ציוד יקר ורישוי מתאים. תתחיל לרכוש תוכנות כשירות ולא כמוצר ושלם בהתאם על פי השימוש בפועל.

הגברת יכולת השרידות של העסק

במקרה של אסון, תהיה בטוח שהמידע שלך מאובטח וניתן לשחזור באופן מלא על פני רשת שרתים בארצות שונות. המידע שלך לעולם לא ילך לאיבוד ותוכל לגשת אליו מכל מקום, בכל זמן, בכל מצב. 

ניהול קל ופשוט של משתמשים

מאפשר לארגון שלך לגדול ולצמוח בקצב המתאים לו וגם לשלם בהתאם. שירותי התמיכה העסקיים של מיקרוסופט פועלים 24/7 ועושים הכל כדי שאתה תוכל לנהל את העסק שלך בצורה המיטבית. 

הישאר בקדמת הטכנולוגיה

כצרכן שירותים בענן, תיהנה תמיד מהגרסה העדכנית ביותר של התוכנות בהן אתה משתמש, ללא צורך להתקין עדכונים ולנהל גרסאות מרובות על פני רשת המחשוב הארגונית. מפסיקים לקנות עדכוני גרסה יקרים!

מעבר חלק ופשוט

כחברה מנוסה וותיקה, אנו מבטיחים לך מעבר קל ופשוט לסביבת ענן, תוך סיוע מירבי ותמיכה גם לאחר המעבר. אנו יודעים כי שינוי יכול להיות תהליך לא פשוט ואנחנו כאן כדי להקל עליו בכל דרך אפשרית. 

"עולם שלם של הזדמנויות עסקיות"

"החבילה החדשה של Office 365 פתחה בפנינו עולם שלם של הזדמנויות עסקיות בארץ ובחו"ל, כמו ניהול מקוון של אנשי הקשר, אחסון, ניידות ושיתופיות, גיבויים ושחזורים וכמובן, חסכון בעלויות וזמן יקר של מחלקת ה-IT שלנו".

גיא שמיר, Head of operations engineering

LiveU

לחצו כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם לקביעת

פגישת ייעוץ חינם 

בפגישת הייעוץ נוכל לענות על כל שאלה וחשש שיש לך בנוגע לנושא, נכיר את העסק שלך בצורה טובה יותר ונבחן את מערך המחשוב, נחשוב ביחד באיזה אופן ניתן לנצל את יכולות Office365 בארגון שלך ונבין כיצד המעבר לסביבה עננית יוכל לחסוך לך זמן וכסף. 

קבע פגישה עוד היום ותתחיל לחסוך!

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.